Оголошення/торгівля

Шановні відвідувачі сайту! В даному розділі Ви можете знайти інформацію у вигляді оголошень та торгових пропозицій як мешканців села Северинівка, так і інших населених пунктів. Якщо у Вас є бажання розмістити своє оголошення, Ви можете відправити нам своє повідомлення використовуючи форму зворотнього зв'язку або електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Ваше повідомлення буде розміщатися тут протягом 3 місяців. Розміщення оголошень безкоштовне. Крім текстової інформації Ви також маєте можливість розміщати фото.

Запрошуємо до співпраці!

Шановні відвідувачі сайту! Запрошуємо Вас до співпраці з нами. Ми будемо раді отримати від Вас будь-яку допомогу у вигляді корисної поради, ідеї, дизайнерських рішень, функціональних змін та інше. Особливо будемо вдячні Вам за надану інформацію, яку можна буде розмістити на нашому сайті як звичайні новини так і цілі підрозділи та розділи сайту.

Ви можете зв'язатися з нами за допомогою форми зворотнього зв'язку або написати нам на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

З повагою, адміністрація сайту.

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці