Церква

У Северинівській церкві Івана-Воїна новий настоятель

Священик о. Олександр (Микитченко) народився 5 травня 1983 року в м. Суми.

У 1999 році вступив до Одеської духовної семінарії, яку закінчив у 2004 році.

У період з 2001 по 2006 рр. навчався в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка, здобув кваліфікацію магістра історії.

З 17 років був іподияконом (будучи найстаршим церковнослужителем, іподиякон є проміжною ланкою між церковнослужителями та священнослужителями) Свято-Воскресенського кафедрального собору у місті Сумах. У першій кам'яниці міста о. Олександр прослужив до 21 року.

Згодом, у 2004 році, був рукопокладений у сан священика Святішим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаре́том у Свято-Володимирському Кафедральному Патріаршому Соборі м. Києва.

З 2004 по 2009 рр. проводив служби при приватній лікарні у місті Києві, з 2009 по 2014 рр. – настоятель сільської церкви в с Беєве Липоводолинського району Сумської області. У 2014 році - призначений настоятелем Северинівській церкві Івана-Воїна.

Вже два місця о. Олександр приїздить до с. Северинівка проводити служби, поспілкуватись з мешканцями. В свої 31 років, маючи досить багатий досвід у духовній сфері, цей молодий, приємний чоловік має і багаті плани на майбутнє – оздобити церкву релігійними атрибутами, читати Закон Божий у позаурочний час для школярів, згодом - в одній з кімнат церкви облаштувати недільну школу.

Велике щастя – знайти свого духовного наставника. Людину, яка буде молитись, слідкувати за духовним зростанням, у потрібний час, надасть слушну пораду і благословення. Такий наставник має бути у села, у школи, у людини.

Оля Маленко

14.08.2014

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці