Освіта

Випускний 2015

11 червня 2015 року у Северинівській загальноосвітній школі зібралися з нагоди особливого свята. Свята, що лежить на межі дитинства та дорослого життя. Свята, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Це свято зібрало сьогодні разом дружну родину: учнів, викладачів, батьків.

Залишився позаду казково – незвіданий світ пізнання. Попереду самостійне життя. Радісно розправляти крила і боляче залишати такі рідні місця, де було пережито стільки яскравих, неповторних моментів.

Цього року сім випускників-дев'ятикласників залишили свою альма-матер - Васильєв Олександр, Восмерик Марина, Гончаренко Лілія, Калініченко Владислав, Рудик Артем, Северин Юлія, Симоненко Валентин.

Привітати з дорослим життям чудових молодих дівчат і юнаків завітали перша вчителька - Ступчук Світлана Анатоліївна, класний керівник - Максименко Ірина Іванівна.

Родзинкою заходу став гарний і незабутній танець, який подарували колишні школярі разом зі своїми батьками всім присутнім. Мелодія повільного вальсу ще довго відлунюватиметься у спогадах.

Незчулись, як за плечима залишилося дитинство, а на видноколі замайоріла юність. Новим змістом наповнились слова : дружба, вірність, совість, честь, любов...

Оля Маленко

15.06.2015

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці