Освіта

День знань 2015 року

Першого вересня Країна знань гостинно відчиняє свої двері – в усіх українських школах лунає перший дзвоник для майже 3.8 мільйона учнів.

В цьому році перший дзвоник Северинівської загальноосвітньої школи покликав на урок 58 дітей, з яких 6 першокласників (класний керівник Світлана Панькова) та 1 одинадцятикласника.

Що цікавого принесе школярам і вчителям новий навчальний рік? Адже система української середньої освіти стоїть на порозі численних змін: підвищення якості освіти, оновлення навчальних програм, підготовка нових підручників, та й загалом перехід на 12-річну систему навчання.

А поки що цьогорічні випускники-дев'ятикласники отримали атестати зрілості, на свою останню урочисту шкільну лінійку їх вишикувалося 8 осіб з класним керівником Оленою Черненко.

З привітальним словом до схвильованих дітей та не менш схвильованих батьків звернулась Директор школи Маргарита Совенко. Завітали на свято і представники Сільської ради, секретар виконкому Олена Круподер, яка від щирого серця привітала присутніх. Від батьків з посмішкою і вологими очима слова вдячності школі виголосила Марина Лучанінова.

Заходи з нагоди відзначення початку навчального року, за доброю традицією, супроводжувались підняттям прапора, який цього року піднімали переможці районних олімпіад Денис Максименко (9 клас) та Софія Білан (7 клас), виконання гімну України всім загалом.

Останні хвилини пролетіли на лінійці під звуки першого, а для когось останнього дзвоника, який з неабиякою повагою пронесли учениця 1 класу Даша Лучанінова та учень 9 класу Олександр Янченко.

Далі на дітей чекає ще один цікавий, насичений, новий і незабутній навчальний рік!

Оля Маленко

06.09.2015

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці