Освіта

Святкування Дня захисника України в Северинівській школі

Вибір дати 14 жовтня для Дня захисника України є історичною традицією вшанування українського війська на Покрову.

Також 14 жовтня традиційно відзначається як день створення Української повстанської армії — військово-політичної формації українського визвольного руху.

Свято встановлено указом Президента України Петра Порошенка з метою сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості. Цим же указом скасовано указ Президента України Леоніда Кучми 1999р., яким встановлювалося свято — День захисника Вітчизни, що відзначалося щорічно 23 лютого.

13 жовтня 2015 року в Северинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулось Свято вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу.  Підібрані патріотичні пісні, зворушливі слова ведучих проникли в кожне серце.

З привітальним словом до присутніх учнів, батьків, вчителів звернулась директор школи Маргарита Совенко та колишній випускник школи, учасник АТО Микола Калініченко.

Для учнів школи було організовано цікаві і захоплюючі змагання. Команди 1 – 9 класів під керівництвом вчителів: «Дружба» з капітаном – заступником директора школи з навчально-виховної роботи Євгенією Власенко, «Прометей» з капітаном – вчителем зарубіжної літератури Вікторією Шовою, «Орли» з капітаном – вчителем математики Любов’ю Куценко представили свої команди дружним озвучуванням девізу та пісні.

У вирі захоплюючих конкурсів: біг у мішках, естафета зі спорядженням гравця, стрибання командою через скакалку, перетягування канату, перепалювання мотузки, орієнтування на місцевості перемогу виборала команда «Орли». Інші дві команди фінішували з мінімальним відривом. Всі присутні отримали незабутні враження, позитивні емоції і отримати грамоти з рук героя – учасника АТО.

Святкування Дня захисника України має стати доброю традицією для наступних поколінь українських патріотів.

Оля Маленко

22.10.2015

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці