Освіта

Зустріч випускників Северинівської ЗОШ 2012р

В першу суботу лютого, яка в цьому році прийшлася на 4 число традиційно відбувся День зустрічі випускників.

Цього року зустрічалися випускники 1962, 1972, 1982, 1992, 2002 рр. Северинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Цей хвилюючий день приємних споминів і зустрічей з своїм минулим, був ще урочистішим, оскільки добра традиція збиратись в цьому році стала ювілейною, рівно 5 років представники випусків 10, 20, 30, 40, і навіть 50 років залишивши важливі і недуже справи прямують до школи пригадувати юні роки.

Шкільні роки – найкращі роки нашого життя. На жаль, тільки з плином часу розумієш, на перший погляд, цю просту і банальну істину. Прожити ще хоч раз якусь частину з цього неповторного періоду життя можна за допомогою спогадів, а особливо, коли цими спогадами та враженнями під час зустрічі діляться ті, які сиділи за одною партою, вчились в одному класі, в одній школі...

Спогад - це єдиний рай, з якого нас не можуть вигнати. І частинку цього раю подарували випускникам - Директор Совенко Маргарита Вікторівна і колектив школи. Їхніми зусиллями було організовано приємну і затишну атмосферу для присутніх, де в невимушеній обстановці, за чаюванням і смакуванням солодощів, випускники поринули у шкільні роки.

Для мене ця зустріч була особливо хвилююча, минуло 10 років з того часу, коли на подвір'ї Северинівської ЗОШ пролунав останній дзвоник для випускників 2002 року. Веселі, енергійні, сповнені надій і сподівань, ми сміливо стали на широку стежку дорослого і самостійного життя. Здавалося б, що все це внесе в наше молоде життя певний страх перед невизначеністю, невпевненістю у завтрашньому дні.

Зустрівшись через 10 років після закінчення школи, такі ж красиві та життєрадісні, ми переконались, що, не дивлячись на складні умови нашого становлення, зуміли себе реалізувати в житті, працюючи в різних сферах економіки, використовуючи ті вміння та знання, які здобули в школі та ВНЗ; а також ставши люблячими татами та мамами...

Вечір зустрічі однокласників - це свято, якого так не вистачає в нашому насиченому буденними турботами житті.

Оля Маленко

07.02.2012

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці