Освіта

День партизанської слави

У Северинівській школі стало традицією збирати щире товариство, щоб відсвяткувати День партизанської слави. В цей день, 21 вересня,  відзначився як данина всенародної пошани тим, хто в суворий військовий час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не жаліючи крові і самого життя.

Учні, вчителі, односельці і гості заходу вітали ветеранів Великої Вітчизняної війни, ветеранів партизанського руху Сумського району, наших односельців Степана Прийменка та Миколу Северина.
На свято завітали – голова районної ради ветеранів Сумського району Іван Денищенко, керівник апарату Сумської районної державної адміністрації Ольга Бражнікова, завідуюча сектору з питань внутрішнього контролю Сумської райдержадміністрації Ольга Калюжна.

Присутні змогли заринутись в історію народної боротьби українців за визволення від німецьких окупантів, яка була презентована  ведучими урочистостей, учнями 9 та 10 класів - Владиславом Ярмаком та Ірою Солодовою.

Гості і учасники заходів, мали змогу послухати спогади про партизанські будні, якими поділився Степан Прийменко та переглянути фільм «Крюківка». Трагедія Крюківки за кількістю жертв майже у 45 разів перевищила горезвісну білоруську Хатинь, відому всьому світові.

Пам'ять тих, хто став жертвою жорстокої, загарбницької, жахливої війни, вшанували хвилиною мовчання.

Оля Маленко

21.09.2012

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці