Освіта

Міс осінь - 2013

Яскраво та весело пройшов конкурс краси "Міс осінь - 2013" у Северинівській загальноосвітній школі. Учні та їх батьки назавжди запам'ятають різнобарвне свято.

Конкурс краси "Міс осінь - 2013" 18 жовтня відбувся у Северинівській загальноосвітній школі. Упродовж двох годин глядачі мали змогу побачити не лише виступи красунь школи, але й танці і співи учнів на підтримку конкурсанток.

Цьогоріч за пальму першості змагалися 3 учасниці – Білан Софія (5 клас); Стеценко Аліна (7 клас); Гончаренко Лілія (8 клас). 

Оцінювало дівчат незаангажоване і об’єктивне конкурсне журі у складі чарівних вчителів школи – Шищенко Наталії Миколаївни – вчителя української мови та літератури; Шови Вікторії Володимирівни – вчителя світової літератури; Бицан Олени Миколаївни – вчителя англійської мови.

Журі враховувало акторські здібності, уміння поводити себе на сцені, усмішку під час виконання підготовлених для конкурсанток завдань. 

Конкурс передбачав різні тури, зокрема традиційні «Привітання», «Вірш про осінь», «Осінній пейзаж», «Композиція про осінь» і нетрадиційні – «Осінній вальс», «Осіннє тістечко».

Дуже порадували глядачів незвичайні виступи груп-підтримок – «Пісня про осінь з елементами hard-rock» у виконанні Гончаренко Лілі та пісня про рідний край у виконанні Стовпак Лілі, Іванченко Юлії та вчителя інформатики Черненко Олени Андріївни, яка супроводжувалась мультимедійною презентацією з пейзажами Северинівки.

За результатами турів і змагань номінації розприділились таким чином:

Міс Осінь – Гончаренко Лілія;

Міс Чарівність – Білан Софія;

Міс Глядацьких симпатій – Стеценко Аліна. 

По завершенню свята відбулась святкова дискотека, на якій всі хлопці мали унікальну можливість потанцювати з дівчатами-переможницями.

Члени журі у заключному слові висловили сподівання,  що подібні конкурси відбуватимуться і надалі. Адже вони не лише розважають молодь, але виявляють і розкривають таланти дітей.

Оля Маленко

25.10.2013

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці