Освіта

День знань 2014 року

1 вересня, День знань 2014 року, традиційна святкова лінійка біля Северинівської загальноосвітньої школи. Але не зовсім традиційна – на подвір'ї, наповненому білими бантами, різноколірними букетами, є ще щось – це загальне радісне відчуття єдності маленьких і великих, створене барвистими українськими вишиванками, відчуття того, що попереду нова сторінка життя — цікава і нова.

Директор школи Маргарита Совенко дає напутнє слово як схвильованим від незвичного оточення діточкам, яких у перший клас набралось аж 7 (4 дівчинки і 3 хлопчика), та вже дорослим дівчатам та хлопцям - випускникам 9-10 класів.

Крім учителів привітати з новим навчальним роком до храму знань завітали директор АФ «Северинівська» Іван Хозов, Северинівський сільський голова Віра Северин, і духовний наставник мешканців села, священик церкви Івана Воїна – отець Олександр.

Урочистості супроводжувались тематичними віршованими виступами, піснями.

Після того, як пролунав перший дзвоник, пронесений учнем 9 класу Рудиним Артемом і маленькою першокласницею Рибальченко Христиною - всіх віддано прийняла в свої обійми, дорога кожному присутньому альма-матер. Влітку було відремонтовано вхідні сходи, по класах зроблений косметичний ремонт – така свіженька і віддана чекала вона на дитячі голоси до 1 вересня.

Деяких змін зазнав і склад учителів школи, до молодого колективу прийняли вчителя української мови Ярош Наталію. 

Виховна година була присвячена темі: «Україна – єдина країна».

У школі навчатиметься 60 дітей. Маємо виховувати дітей, які всією душею віданні своїй країні, її майбутньому.

Оля Маленко

01.09.2014

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці