Освіта

День партизанської слави

Ніхто не забутий, ніщо не забуте!
Була в Україні година сумна.
Хоч роки проходять, та в пам’яті буде
Священна, Велика, кривава війна!

У Северинівській загальноосвітній школі стало традицією збирати щире товариство 22 вересня, щоб відсвяткувати День партизанської слави. Цей день відзначається як данина всенародної пошани тим, хто в суворий військовий час боровся з фашистами, не жаліючи крові і самих себе. 

Сльози на очах ветеранів викликала виставка композицій із квітів, виготовленої учнями Северинівської школи.  

З почесною місією та подарунками до нас завітали поважні гості: заступник голови Сумської РДА Оніщенко Віктор Григорович; голова Сумської районної організації ветеранів Денищенко Іван Олександрович; сільський голова Северин Віра Миколаївна. Та найпочеснішими гостями на нашому уроці Мужності були ветерани партизанського руху, наші односельці Прийменко Степан Павлович та Северин Микола Гаврилович.

На заході прозвучали пісні на військову тематику, декламувалися вірші, всі присутні вшанували загиблих партизанів хвилиною мовчання. 

У буремні воєнні події нас повернули спогади Степана Павловича. Його розповіді виховують в серцях юних слухачів почуття любові до Батьківщини, віри в те, що добро переможе зло. Кожен присутній відчув свою причетність до долі своєї країни і рідної домівки.

Педагог-організатор В.В. Цьома

Керівник краєзнавчого гуртка О.А. Черненко

29.09.2014

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці