Культура

Хліборобська пісня – 2013

Завершив свою ходу районний фестиваль народної творчості «Хліборобська пісня – 2013». Декілька тижнів поспіль він радував жителів Сумського району своєю творчістю.

Три сільські ради та дві селищні ради мали нагоду приймати в себе вдома колективи сільських, селищних рад усього району та продемонструвати і свої творчі здобутки.

Завершальний етап фестивалю відбувся у Верхньосироватському сільському будинку культури, на якому п’ять сільських рад мали можливість донести культуру свого маленького краю до гостей фестивалю, журі та всіх присутніх.

Загалом у фестивалі народної творчості «Хліборобська пісня-2013» взяли участь близько 1,5 тисяч учасників з 33 населених пунктів Сумського району, серед яких були найрізноманітніші жанри народної творчості, а саме: 15 – хорових колективів; 62 – вокальних та фольклорних ансамблів; 21 – танцювальні колективи; 8 – драматичних гуртків; 23 – колективи та виконавці інструментального жанру; 148 – вокалістів, дуетів, тріо; 56 – читців гумору, художнього та авторського читання.

Усі самодіяльні колективи показали високий художній рівень та різноманітність номерів, у яких були представлені і пісні, і гуморески і танцювальні номери. Виступи добре сприймалися глядачами та залишили приємне враження у членів журі.

З року в рік усе більше і більше самодіяльних народних аматорів збирається на підмостках сільських будинків культури, що свідчить про високий рівень культури та розвитку народної творчості на селі. Сподіваймося, що й надалі не згасне вогник співочої української душі, а з кожним роком буде приносити нам нові творчі здобутки.

Жіночий вокальний ансамбль «Чарівниці» Северинівського будинку культури став переможцем районного фестивалю народної творчості «Хліборобська пісня-2013» у номінації «кращий жіночий вокальний ансамбль» під керівництвом художнього керівника Тамари Рязанцевої.

З сайту Сумської обласної ради

29.05.2013

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці