Новини

Проект перспективного плану формування спроможних територіальних громад Сумської області

На сесії Сумської обласної ради 25 червня депутати підтримали проект перспективного плану формування спроможних територіальних громад Сумської області. «За» відповідне рішення віддали свої голоси 53 народні обранці.

З першого питання порядку денного щодо проекту перспективного плану формування спроможних територіальних громад Сумської області доповідав перший заступник голови Сумської ОДА Олександр Марченко. Незважаючи на те, що на загальних зборах це питання уже обговорювалося, до доповідача надійшло чимало запитань, адже документ, який обговорювався є доленосним. Потім почалося бурхливе обговорення. Депутат Микола Клочко назвав перспективний план першим кроком у майбутнє, тож до голосування слід підійти виважено, проголосуємо – не будемо білою вороною Керівник групи «Воля народу» Олег Бояринцев, зазначивши, що реформи в країні дійсно назріли. Децентралізація – це світова практика, коли народ на місцях сам вирішує свою долю. Однак запропонований проект плану формування спроможних територіальних громад – сирий, не доопрацьований саме в його економічній складовій тощо. 

В рамках удосконалення перспективного плану формування спроможних територіальних громад Сумської області спільно з ОДА обласна рада сформує і направить свої фінансово-економічні та інші пропозиції до центральної влади.

Згідно проекту плану Северинівська територіальна громада увійде до складу Степанівської спроможної територіальної громади.

Проект перспективного плану у форматі PDF (5МБ) Завантажити

Карта проекту перспективного плану високої якості (6МБ) Завантажити

За інформацією сайту СОДА

Оля Маленко

02.07.2015

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці