Новини

На території сіл Северинівстької сільської ради перейменовано вулиці

Северинівською сільською радою на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їх символіки» після громадського обговорення було прийнято рішення від 22.01.2016 про перейменування вулиць в населених пунктах Северинівської сільської ради без змін поштових номерів житлових будинків, установ та організацій.

Пропозиції і подання про перейменування вулиць були розглянуті на зборах, що відбулися під головуванням Северинівського сільського голови Віри Северин. 

Після обговорення, присутні дійшли згоди надати такі назви вулицям Северинівської громади: «Миру» замість «Свердлова» у с. Гриценкове, «Садова» замість «Радянської» у с. Линтварівка, «Прянішнікова» замість «Леніна», «Козацька» замість «Пролетарської» у с. Рогізне, «Калинова» замість «Калініна», «Шевченка» замість «Пролетарська» у с. Северинівка, «Центральна» замість «Радянська» у с. Софіївка, «Соборна» замість «Свердлова», «Полякова» замість «Леніна», «Зарічна» замість «Чапаєва» у с. Склярівка, «Героїчна» замість «Горького» у с. Васюківщина, «Вербна» замість «Горького» у с. Вербове.

Оля Маленко

12.03.2016

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці