Новини

День села 2017 року

Мешканці села Северинівка 12 серпня традиційно відзначили День села.

У суботу, 12 серпня, святковий концерт розпочався о 17:00 годині у приміщенні Будинку культури с. Северинівка, проте до того часу мешканці і гості села вже встигли зайняти місця ближче до сцени. Народні співи, танці, конкурси, дискотека… Розваг на святкуванні не бракувало.

Відкрили свято виступом переможця районних, обласних та міжнародних конкурсів – жіночого вокального ансамблю «Чарівниці», під керівництвом Тамари Рязанцевої.

Зі словами привітання до присутніх звернулися Отець Олексанндр, голова Миколаївської об’єднаної територіальної громади Сергій Самотой, Генеральний директор агрофірми «Северинівська» Іван Хозов, староста округа №1 Миколаївської об’єднаної територіальної громади Віра Северин.

Присутні вшанували людей, які віддали своє уміння, професіоналізм, життя єдиній справі: з 55-річним ювілеєм Антоніну Шовкопляс, яка працює 35 років вихователем у дитячому садочку «Веселка», з золотим ювілеєм повара дитячого садочку «Веселка» Тетяну Северин, Марію Мальченко, що пропрацювала у Северинівській загальноосвітній школі І-ІІ ст 31 рік, Івана Куща, що працює агрономом у агрофірмі «Северинівська» з 1976 року, Миколу Гончаренка, що працює в агрофірмі з 1975 року трактористом, водієм, комбайнером, а зараз керуючим ремонтною дільницею, Олену Круподер, яка 30 років працювала в Северинівській сільській раді і 25 років є учасницею ансамблю «Чарівниці».

Також привітали подружжя Миколи та Валентини Березенків, які 60 років тому зареєстрували шлюб.

Северинівка славиться не тільки працьовитими людьми, але людьми, які продовжують традиції української культури. На святі представлені вироби умільців народного промислу.

За результатами конкурсу у номінації «Найкраща майстриня» перемогла Альона Гончаренко.

Тепла атмосфера, усміхнені обличчя, повітряні кульки – свято не залишило нікого байдужим.

Оля Маленко

18.08.2017

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці