Новини

Северинівка має відмінне МТС покриття

Тепер і Северинівка має відмінне МТС покриття, що дає змогу мешканцям села вільно та мобільно спілкуватись у мережі.

Поряд з центральною вулицею села, в двадцяти метрах від машинного двору, наприкінці минулого року (листопад 2010) було встановлено вежу мобільного зв’язку компанії ”МТС”.

Санітарні норми вимагають, щоб вежа була не нижчою 30 метрів. Мобільна вежа, яка побудована, є 40-метровою.

Компанія ”Український мобільний зв’язок” (нині ”МТС”) заплатила, у вигляді спонсорської допомоги селу 6 тис. грн. минулого року і 10 тисяч після встановлення. Ці гроші підуть на благоустрій Северинівки. Орендна плата за 2 сотки землі під вежею становить 917 грн. на рік (12 % від грошової оцінки землі).

— Вежа мобільного зв’язку невеликої потужності, — пояснює сільський голова Северин Віра Миколаївна. — Місце встановлення мобільного передавача визначається розрахунковим методом, залежно від потужності станції. Норм розташування таких веж біля житлових будинків чи громадських закладів не встановлено. Виходить, вони можуть стояти не тільки біля будинків, а навіть на них, — каже Віра Миколаївна. — Не можна встановлювати на навчально-виховних та лікувальних закладах, а поруч із ними можна. До екологічно небезпечних об’єктів станції мобільного зв’язку не належать. На здоров’я вони не впливають. Хвилі йдуть зверху і поширюються горизонтально.

Тому, залишається порадіти доступності та розгалуженості мобільного зв’язку для мешканців села.

Оля Маленко

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці