Новини

Колекція рідкісних птахів Віталія Вольвача

Продовжуючи добру традицію писати про мешканців нашого села, цього разу завітали до оселі, на перший погляд, звичайного двадцятишестирічного хлопця, однак з незвичайним хобі  - розведення рідкісних декоративних птахів.

Віталій Вольвач захопився цим заняттям одразу після закінчення школи. Оскільки птахівництво є невід’ємною діяльністю жителів Северинівки, батьки охоче підтримували вподобання сина – і фізично, і фінансово.

У розведеній Віталієм колекції можна побачити такі породи курей як орпингтон, брама світла та курипчаста, юрловські голосисті, камишовий та блакитний кохінхіни, голубів – бухарські барабанщики, павичі, китайські гайки, гусей – холмогори білі, кінги мясні. Звичайним обивателям ці назви ні про що не говорять, а у колі фахівців, це неабияке надбання.

З багатьох районів Сумської області їдуть покупці та такі ж зацікавлені колекціонери, що свідчить про популярність і винятковість зібраних птахів.
Кури, гуси та голуби, вирощені Віталієм, ставали неодноразовими учасниками сільськогосподарських виставок як у межах області (м. Охтирка, м. Тростянець) так і поза нею (м. Харків).

Оля Маленко

10.03.2012

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці