Новини

Депутат районної ради Алі Курбан огли Велієв живе турботами 12 маленьких і великих сіл.

У День місцевого самоврядування депутат районної ради Алі Велієв отримав заслужену відзнаку від голови районної ради Ірини Бояринової.

У непростих 90-х він розпочав власну справу – підвезення та продаж продуктів жителям северинівської громади. Не злякався чоловік таких мінусів для розвитку сільського підприємництва, як погані дороги, низька купівельна спроможність селян. Прикипів душею до северинівців, мар’ївців, софіївців… Так і став для них як рідний. Самотнім, людям похилого віку завжди підвезе не тільки продукти, а й на замовлення цемент, будівельні матеріали. Зламався в бабусі телевізор – покупку довірить Алі.

Алі не оминає жодної проблеми. І сам багато чого вирішує, та часто спілкується з сільським головою Вірою Северин – об’єднується проти проблеми. Не стоїть депутат осторонь усіх сільських заходів та добрих починань. Тому громада та її очільник вдячні долі, що на северинівській землі працює підприємець. Алі Курбан огли Велієв, депутат районної ради, якому вони довіряють захист своїх інтересів.

Оля Маленко, за матеріалами газети «Вперед»

29.03.2012

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці