Новини

Хвала рукам, що пахнуть хлібом!

Під таким гаслом хлібороби ТОВ АФ «Северинівська» завершили збирання ранніх зернових. Приємно відзначити, що, не зважаючи на примхи погоди, вони впорались на відмінно. А площі обмолотили неабиякі – 1047 га та зібрали 2827,2 тонн зернових. Лише озимої пшениці доладовано 609-гектарну площу і урожай вона дала  - 33,4 ц з га.

На жнивному полі працювало 6 комбайнів ДОН, укомплектованих екіпажами досвідчених механізаторів, а саме - комбайнери: Лощиць Р.А., Ющук Р.А., Северин М.М., Ольховик М.О., Андріяш С.В., Стеценко Р.М., Северин М.М., Міщенко В.В., Ющук А.А., Мірошніченко Ю.О., Приходько М.Г., Чебикін В.В., та водії – Нешпоренко О.В., Ворожченко В.А., Ювченко О.І., Янченко О.П., Федорченко С.А., Стеценко В.П., Некрасов В.М., Новіков М.І. Трудилися всі на збиранні ранніх зернових на совість – кожну погожу днину використовували максимально, з розумінням, що терміни на жнивах значно впливають на якість збіжжя. В агрофірмі майже повністю підготовлено насіння зернових під майбутній урожай. Також у достатній кількості заготовлено сіна, сінажу, більшу частину запасу соломи для потреби громадської худоби.

Хлібороби, завершивши перший етап жнивної кампанії, поділились, що це лише розминка – попереду збирання гречки, кукурудзи та соняшнику. І сьогодні вони по-серйозному готуються до цієї досить відповідальної робот: переобладнують жатки, перевіряють технічний стан агрегатів комбайнів, аби із цим завданням впоратись у найкоротші терміни.

Гарна робота усіх механізаторів і водіїв ще раз свідчить про працелюбність та любов українських хліборобів-селян до землі.

Юлія Леоненко
09.08.2012

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці