Новини

Святкування Дня села Северинівка

Цьогорічне святкування Дня села відзначилось масштабними урочистостями. Почався цей традиційний захід тригодинним служінням у церкві Івана Воїна отцем Олександром, де всі охочі могли молитвою проникнути до витоків становлення Северинівки.

Потім, за добрим звичаєм, відбувся конкурс дитячих малюнків на асфальті, спостерігаючи за яким виникає почуття повернення на кільканадцять років у минуле, у дитинство з манною кашею. Виявляється День народження 12 серпня святкував і  сільський дитсадок «Веселка», якому виповнилося 30 років.

Презентація куренів, співи під акорди акордеона, смакування домашньої випічки, наваристої юшки, вболівання за команду «Север» у матчі з гравцями с. Токарі, концерт, дискотека та феєрверк – ось неповний перелік усіх заходів, що проводились на території нашого села.

Привітати з днем народженням мешканців села приїхали заступник голови Сумської райдержадміністрації Ніна Мельник, заступник голови Сумської районної ради Євген Юрченко, директор агрофірми «Рост» Микола Шаповал, директор агрофірми «Северинівська» Іван Хозов, депутат Сумської обласної ради, екс-голова Сумської обласної ради Володимир Токар, лауреати премії Європейського Форуму «Муру 2009 року», отаман Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорізьке» генерал-полковник Віктор Лях та начальник штабу генерал-осавул Василь Северин, кандидат фізико-математичних наук, викладач Віталій Северин, представник Міжнародного благодійного Фонду ім. Олександра Волкова, депутат районної ради від партії «Батьківщина» Олександр Тімецький, виконуючий обов’язки голови Сумської районної спортивної громадської організації «Федерація Футболу Сумського району» Олег Паращенко, представник районної газети «Вперед», ансамбль «Родина» та багато інших.

Усі гості виступили з привітальним словом, і, як вимагає того звичай, дарувати подарунки – презентували сценічне обладнання для будинку культури, новеньку форму для футбольної команди, м’ячі, дитячий майданчик для дитсадка тощо, крім того почесними грамотами відзначили здобутки односельців.

Цікавою була розповідь кандидата фізико-математичних наук, викладача Віталія Северина про встановлений ним родовід Северинів, як він його називає «ялинкою Северинів», унікальність якого у тому, що свого початку він сягає 1612 року.

Жоден учасник свята не залишився байдужим до виставки виробів місцевих майстрів – вишивок, картин з бісеру, професійних фото, що свідчить про неабиякий талант та здібності школярів та жителів дружньої громади Северинівської сільської ради.

Оля Маленко

13.08.2012

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці