Новини

Святкування Дня села Северинівка 2013

Урочисто відзначати «День села» у Северинівці вже стало доброю традицією. 

Відповідально і заздалегідь попрацювали організатори його проведення. Це працівники закладів соціальної сфери за активної участі та підтримці сільської голови Віри Северин та місцевих підприємців.
Програма святкування була насичена різноманітними заходами і тривала  10 серпня з самого ранку  і до пізньої ночі.

Насиченою і цікавою цього дня була програма спортивних заходів за активної участі молоді села. На стадіоні відбувся футбольний матч, проводились змагання з армреслінгу, перетягування канату, підняття гир та  інші, в яких показати свою силу і спритність мали змогу усі бажаючі. А охочих було немало. 

А вже ближче до вечора, в центрі, неподалік сільського клубу розкинулась  виставка-продаж  «Кулінарні витребеньки» - запашні короваї, пиріжки, тістечка, інші смачні наїдки, дари городів і садів. 

Чарувала виставка місцевих майстрів. Її окрасою були яскраві вишиті рушники, ікони, картини Віри Северин, Северин Ніни, вироби з флористики Тетяни Євдан, картини з бісеру родини Приходьків, вироби з бісеру Гончаренко Олени, виставка учнівської творчості та роботи  гуртківців дошкільного навчального закладу «Веселка».

З першими сутінками у приміщенні сільського будинку культури відбувся святковий концерт. Хвилини насолоди усім присутнім  протягом кількох годин дарували учасники художньої самодіяльності - жіночий вокальний ансамбль «Чарівниці», дитячі  та юнацькі колективи Северинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ДНЗ «Веселка».

Ще довго над селом розливались  музика, пісні, жарти і сміх.  Працелюбні й талановиті сіверяни  відзначали День села. 

Оля Маленко

14.09.2013

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці