Новини

Про Суспільну службу України

Церква Св,Івана-Воїна с. Северинівка Сумської єпархії УПЦ-КП отримала різдвяні подарунки для дітей.

Повернувся з тривалого відрядження (26.04 - 12.12.2013) наш славнозвісний земляк Іванущенко Геннадій Миколайович, співзасновник Центру досліджень визвольного руху, голова обласного осередку історичного клубу «Холодний Яр», член проводу СУМ «Сумщина», дослідник національно-визвольного руху і просто чудова людина. Позаду 12 міст Північної Америки: Клівленд, Торонто, Нью-Йорк, Чікаго, Детройт, Оттава, Монреаль, Сент-Кетеринс, Гамільтон, Ошава, Вінніпег, Едмонтон, Калгарі. І одразу – на Майдан.

Лише через три дні повернувся він до рідної оселі і людей, і не один, а з меседжем від канадської діаспори у вигляді різдвяних подарунків для дітей.

Настоятель церкви о.Олександр дякує за це Суспільній Службі України та п. Marika Dubyk з Торонто (Канада).

Всеукраїнська громадська організація Суспільна служба України офіційно зареєстрована у Міністерстві юстиції України з 1992 року. Місією організації є сприяння гуманізації суспільства, розвитку громадської ініціативи шляхом надання соціально-економічної, правової та інформаційно-правової допомоги громадянам України. Організація нараховує 96 осередків в усіх областях України. Була створена за ініціативою представників Суспільної служби Українців Канади і протягом всієї діяльності ця організація є основним її партнером. Програма гуманітарної допомоги дозволила сотням лікарень, інтернатів, дитячих будинків через Суспільну службу України отримати медичне обладнання, одяг, взуття, предмети першої необхідності.

Величезною зарадою також було отримання від медичної сестри з діабету п. Marika Dubyk з Торонто (Канада) величезних посилок з книжками, які Геннадій Іванущенко радо передає до фондів як Северинівської бібліотеки так і бібліотек м. Сум.

На фото протоієрей Олександр Шинкаренко та диякон Сергій Самотой.

Оля Маленко

14.01.2014

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці