Новини

У Северинівці збирають кошти на матеріально-технічне та медичне забезпечення ЗСУ

У Северинівці збирають кошти на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України, для родин загиблих майданівців, на ремонт палати кардіологічного відділення  Сумської центральної районної лікарні.

Сьогодні в умовах військової загрози Збройні Сили України потребують підтримки співгромадян. Посильну грошову допомогу - кошти на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України перераховуються северинівцями на реквізити Міністерства оборони України (Асоціація «Рада агропромислових формувань»). На сьогодні зібрано 22 909 грн.

Благодійні пожертвування мешканці села здійснюють і на програму допомоги родинам загиблих на Майдані, отримувачем яких є Благодійний Фонд «Фонд громади Приірпіння», метою якого є зібрання і надання матеріальної допомоги сім'ям всіх загиблих на Майдані протягом трагічних подій в Україні. Фонд громади Приірпіння був утворений 27 березня 2007 року. Місією фонду є підвищення спроможності громади у вирішенні власних соціальних проблем та задоволення потреб через конкурси міні-грантів та заходи для місцевих неприбуткових організацій. Завдання - моніторити проблеми та потреби місцевої громади, заохочувати благодійні пожертви і накопичувати кошти, з яких надаються гранти на впровадження ініціатив з вирішення соціально важливих місцевих питань, а також навчати місцеві громадські організації писати проекти, залучати кошти, співпрацювати зі ЗМІ тощо.

На сторінці Фонду у фейсі https://www.facebook.com/helpthefamiliesmaidan можна ознайомитись про надходження та використання коштів, перерахованих для допомоги. Зібрано 2 572 грн.

Актуальним на сьогодні є і ремонт палати кардіологічного відділення Сумської центральної районної лікарні, якому для нормального функціонування також не завадять добровільні пожертвування. Зібрано 3 300 грн.

Як казав відомий письменник і людинолюб Л.М. Толстий «Щоб повірити в добро, треба почати робити його». Якщо кожен з нас робитиме хоч невеличке добро для оточуючих, то є реальні сподівання на світле і безхмарне майбутнє нашої держави, а відповідно і кожного з нас – свідомих і небайдужих українців.

Оля Маленко

08.04.2014

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці