Новини

69-а річниця Перемоги

Не зважаючи на святкові обмеження, які запроваджувались місцевою владою з метою убезпечити мешканців як у містах так і селах області, та аби не допустити проявів вандалізму напередодні відзначення 69-ї річниці Перемоги, вшанування переможців Великої Вітчизняної війни не могло не відбутись.

9 Травня – свято для всіх, але, з урахуванням ситуації, що склалася в державі, захід у Северинівці проводився без масового залучення дітей та молоді.

Біля пам’ятнику Невідомому Солдату зібралися северинівці. Урочисту частину провела сільська голова Віра Северин. Також з вітальним словом виступив голова ТОВ «Агрофірма «Северинівська» – Іван Хозов.

Роки ідуть, ветеранів стає менше. Цього року привітали двох - Северина Миколу Гавриловича та Прийменка Степана Павловича, оскільки інших – вже немає в живих.

Програма святкування, крім урочистої частини передбачала святковий концерт, родзинкою якого стали ліричні виступи северинівського ансамблю «Чарівниці» і вірш  учениці сільської школи Сніжани Іванової, які не залишили нікого у залі байдужим.

Вперше в історії відзначення Дня Перемоги у Северинівці святковий концерт завершився не традиційною піснею «Этот день Победы», а патріотичними мотивами пісні відомого українського співака і композитора Тараса Петриненка «Боже, Україну збережи»:

Навіть на останнім рубежі
Промінь віри в нас ще не погас,
Боже, Україну збережи,
Господи, помилуй нас.

Які б суперечливі думки не існували у суспільстві щодо свята Перемоги, але заперечити героїзм, нашу свободу і мир, які було здобуто титанічними зусиллями наших загиблих і живих батьків, дідів та прадідів-ветеранів ми не маємо жодного морального права!

Оля Маленко

13.05.2014

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці