Новини

Позачергові вибори Президента України 2014

Територіальний виборчий округ № 159 (Сумська область). Позачергові вибори Президента України – 2014 у с. Северинівка відбулися.

Дільничною виборчою комісією, у складі голови комісії – Черненко Олени, заступника голови комісії – Куценко Любові Федорівни, секретаря комісії – Шевельової Наталії Володимирівни та членів комісії: Вегнер Оксана, Едакова Тетяна Василівна, Коломієць Євген Ігорович, Корнієнко Ольга, Одарченко Марія Володимирівна, Стеценко Віра Петрівна, Ступчук Світлана Анатоліївна, Шевельова Ганна Василівна, Шова Віта Володимирівна, було проведено підрахунок голосів сумлінних мешканців Северинівської громади.

Свій громадянський обов’язок прийшли здійснити на виборчу дільницю № 590-620 160 округу 554 особи із 791, які були зареєстровані у списках виборців.

Голосування за межами виборчої дільниці через неможливість самостійного пересування здійснили 99 виборців. Фізичний стан кожного з голосуючих був підтверджений відповідним медичним висновком.

За законністю проведення виборчого процесу у селі спостерігали представники від  ВО «Батьківщина» Коломієць Валентина Віталіївна, від Порошенка Петра – Цьома В'ячеслав, від Михайла Добкіна - Рибальченко Анжела Євгенівна.

Крім того, троє офіційних представників ОБСЕ (англ. OSCE, Organization for Security and Co-operation in Europe, фр. Organisation pour la sécurité et la coopération en Europe) — Організація з безпеки і співробітництва у Європі, відвідали виборчу дільницю напередодні виборів і безпосередньо у день виборів.

Свою місію у формуванні незалежного, незаангажованого уявлення про законність виборчого процесу спостерігачами (як внутрішніми, так і іноземними) було виконано. Процес голосування пройшов без порушення законодавства.

Результати виявились такими (як, в принципі, і загальноукраїнські на цей час) – у п’ятірку ввійшли такі кандидати:

  1. Порошенко П.А.– 326 голосів (58, 84%)
  2. Тимошенко Ю.В.– 103 голосів (18, 59%)
  3. Ляшко О.В.– 68 голосів (12, 27%)
  4. Гриценко О.С. – 13 голосів (2, 35%)
  5. Тигібко С.Л. – 9 голосів (1, 62%).

Сьогодні – День після виборів. Результати остаточні невідомі, але картинка з маленьких підрахунків-пазликів складається поступово. Одностайність виборців, не зважаючі на політичну заплутаність і невизначеність, вселяє надію, що хоча б ці вибори пройдуть без ІІ туру.

А сьогодні День Незалежності Грузії чудової країни зі схожими з нами етапами відновлення, становлення і розвитку демократичних і патріотичних традицій, що також вселяє надію на світле майбутнє для кожного з нас у нашій країні.

Оля Маленко

26.05.2014

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці