Спорт

Владислав Шова - спортивна гордість Северинівки

Мало хто знає, що у світі існує більше 70 видів спору. Однак усі розуміють, що спорт сприяє підвищенню загального фізичного

розвитку людини, її трудовій та суспільній активності, і, взагалі, це є розумний спосіб проводженням вільного часу.

Напередодні 8 вересня – Дня фізичної культури та спорту, маємо змогу ще раз переконатись у виняткових спортивних здібностях молодого покоління мешканців нашого села на прикладі учня 10 класу Северинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шови Владислава.

У здобутках цього шістнадцятирічного хлопця призові місця, грамоти, дипломи, медалі і нагороди у спортивних змаганнях: 2009 рік – І місце на дистанції «Триан» у змаганнях з техніки в районному туристичному зльоті учнів загальноосвітніх шкіл, ІІІ місце в районних змаганнях з легкої атлетики, 2010 рік – ІІ місце в обласних змаганнях з техніки туризму на дистанції «Техніка водного туризму» серед змішаних екіпажів, ІІ місце в обласних змаганнях з техніки туризму серед команд учнів навчальних закладів системи Міністерства освіти і науки України, 2011 рік – ІІІ місце на дистанції «Велоралі» в Чемпіонаті Сумської області з велосипедного туризму серед юніорів, три І місця на дистанціях «Фігурне водіння велосипеду», «Велокрос», «Тріал» в Чемпіонаті Сумської області з велосипедного туризму серед юніорів, І місце в особистому заліку на комплексній дистанції ІІ Чемпіонату України серед юніорів з велосипедного туризму, присвяченого 20-й річниці Незалежності України.

Велосипеди Влад любить з дитинства. Навчився їздити на своєму першому двоколісному велику ще у шестирічному віці, і з тих пір, не мислить життя без катання, без руху. «Життя – це рух, а рух – це спорт», - говорить він. Катання катанням, а призові місця на змаганнях – це вже відповідний рівень, який з кожним роком підвищується. Якщо те, що робиш подобається, будуть і відповідні результати, не зважаючи на відсутність матеріальних заохочень з боку організаторів змагань.

Наших односельців тепер знає вся Україна.

Оля Маленко

29.08.2011

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці