Спорт

Футбольний сезон розпочато впевненою перемогою!

Футбол на сьогодні є одним з найпопулярніших і масових видів спорту у світі.

Розвиває цей вид спорту і футбольна команда нашого села «Сєвєр». Своє вміння добре і професійно грати, сіверяни показали у матчі, що пройшов 29 квітня, на стадіоні села Руднівка Сумського району, з рахунком 3:0 на користь «Сєвєра».

Вже на другій хвилині гол забив Младенов Дмитро, на сорок четвертій – Романов Ігор, і на вісімдесят другій – Решик Вадим. Команді-супротивнику «Олександрія» з села Кровне Сумського району не вдалося забити жодного гола у ворота «Сєвєра», що стало великою втіхою для вболівальників-сіверян, які приїхали підтримати улюблену команду – і на авто, і на мопедах, і, навіть, на велосипедах.

Хотілось би відмітити найактивніших вболівальників, які тембром власного голосу (Василь Ступчук) та підручних матеріалів (Євген Курасов), скандували назву команди, супроводжуючи переможні викрики барабанною чергою, на вигляд, інструменту, що бачив немало таких матчів.
Після матчу бачимо щасливі обличчя переможців, і трохи засмучених футболістів «Олександрії». Дійсно не варто засмучуватись, адже головна ідея, об’єднати людей різних політичних поглядів, соціального статусу і можливостей заради підтримки футболу, створити дієву систему його розвитку у найвіддаленіших кутках області, зберегти традицію грати і передати естафету наступним підростаючим поколінням, а воно вже формується, що спостерігала на власні очі – купка хлопчаків активно буцали м’яча, неподалік стадіону, зав’язуючи власну, хоч поки що непрофесійну гру.

Будемо сподіватись, що Програма розвитку футболу на Сумщині 2011-2015 рр. сприятиме підтримці професійного і любительського футболу у найближчу перспективу.

Оля Маленко

01.05.2012

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці