Спорт

Туристичний зліт Сумського району 2012

18 червня 2012 року стартував щорічний туристичний зліт Сумського району, який цього року відбувається на базі Северинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Чому саме Северинівка? Відповідь дуже проста – найсприятливіші для проведення заходу умови – розташування школи біля лісу, що дає змогу учням добре триразово харчуватись у шкільній їдальні,  ландшафт з пагорбами та рівнинами як для смуги перешкод, велозмагань, так і для гри у м’яч в позазмагальний час, безліч просторих галявин для розташування наметових містечок.

Перший день зльоту – День заїзду (будували наметові осередки, проводили нараду керівників змагань, обговорювали план дій та програму на наступні три дні, заготовляли дрова для приготування загального дружнього кулешу). Учні дев’яти   шкіл Сумського району (Северинівської, Великочернеччивської, Хотінської, Кровненської, Басівської, Юнаківської, Червоненської, Миколаївської, Косівщинської) братимуть участь у змаганнях з техніки пішохідного туризму, подолання особистої смуги перешкод, вело змаганнях.

Перший день змагань і другий день заїзду порадував усіх сонячною погодою і добрими результатами у непростій смузі перешкод. 25 дівчат і 24 хлопці показали спритність та вміння добре вправлятись зі спорядженням та техніці пішохідного туризму. Серед дівчат перші три місця між собою розділили Черницева Вікторія (Червоненська школа, І місце), Гомоля Марина (Миколаївська школа, ІІ місце), Дрибоног Тетяна (Червоненська школа ІІІ місце). Серед хлопців відповідно – Халіченко Юрій (Юнаківська школа, І місце), Хурсенко Ігор (Великоченчеччивська школа, ІІ місце), Скачедуб Юрій (Северинівська школа ІІІ місце).

Загальнокомандні результати – І місце – Червоненська школа, ІІ місце – Северинівська школа, ІІІ – Миколаївська школа.
Другий день змагань передбачає змагання з проходження колективної смуги перешкод, третій день – вело змагання (тріал, фігурне водіння). За дотриманням дисципліни під час змагань, об’єктивного суддівства, а також організацією цікавого дозвілля пильно слідкують головний суддя, турорг – Олександр Лазаренко, судді, директор Сумського районного будинку дітей та юнацтва Олена Богдан.

Оля Маленко

20.06.2012

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці