Спорт

Підсумки туристичного зльоту Сумського району 2012

Завершились змагання щорічного туристичного зльоту Сумського району, який тривав чотири дні з 18 по 21 червня 2012 року. Вже підведені підсумки, визначені переможці, розчарування зостались у минулому, а залишилось приємне відчуття бадьорості, позитивних емоцій і чекання майбутніх зустрічей.

ІІ день змагань, колективна смуга перешкод за вибором, завершився такими результатами – І місце – с. В. Чернеччина, ІІ місце – с. Червоне, ІІІ – с. Северинівка.

А 21 червня пройшли змагання з техніки вело туризму, який передбачав фігурне водіння та тріал. У фігурному водінні І місце виборола команда с. Юнаківки, ІІ – с. Северинівки, ІІІ – с. В. Чернеччина. Особисті результати були такими: І місце – Шова Влад (с. Северинівка), ІІ місце – Макарець Владислав (с. В. Чернеччина), ІІІ місце - Ніколаєв Максим (с. Юнаківка). З тріалу: І місце у Юнаківської ЗОШ, ІІ місце – у Червоненської ЗОШ, ІІІ місце – у Северинівської ЗОШ. Особисті результати такі: І місце – Неценко Ігор (учень Червоненської ЗОШ), Ніколаєв Максим (учень Юнаківської ЗОШ), Білокур Андрій (учень Хотінської ЗОШ). За результатами двох видів змагань з вело туризму загальний командний залік такий: І місце – с. Юнаківка. ІІ місце – с. Северинівка, ІІІ місце – с. Червоне.

Загальний командний залік такий: І місце – с. Червоне, ІІ місце – с. Северинівка, ІII місце – с. В. Чернеччина.

Незважаючи на розподіл за місцями, усі учасники зльоту проявили неабияку витривалість і відмінну фізичну підготовку, а головне - бажання розвиватись і досягати успіху.

Оля Маленко

25.06.2012

Що Вас пов'язує з Северинівкою?
Цитата дня

Якщо ви думаєте, що пригоди - це небезпечно, спробуйте буденність - це смертельно

(Пауло Коельо)

Погода в Северинівці