Спорт

Міжнародний день велосипеду

Міжнародний день велосипеду, 19 травня, не промайнув без професійних спортивних здобутків наших односельців. Вже вкотре, учень 11 класу Северинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., вихованець туристичного гуртка Будинку дітей та юнацтва Влад Шова виборює першість у змаганнях з велоспорту.

На чемпіонаті Сумської області з велосипедного туризму, що відбувся 24 квітня 2013 року, серед юніорів на комплексній дистанції у командному заліку І місце виборола команда Сумського району.

За І місце у чемпіонаті Сумської області з велосипедного туризму серед юніорів Влада Шову було нагороджено грамотою Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, за високі досягнення в сфері спортивного, велосипедного туризму та спортивного орієнтування – грамотою Управління освіти, молоді та спорту Сумської районної державної адміністрації.