Спорт

СЄВЄР — «КОСМОС» (САД) — 1:3

07 липня 2013 року відбулася зустріч двох футбольних команд «Севера» (с. Северинівка») та «Космос» (с. Сад) на стадіоні Север с. Северинівка.

Наші футболісти, на жаль, не здобули перемогу – перший тайм закінчився з рахунком 0:1, другий тайм 1:2.

Боротьба була такою ж запеклою як і температура повітря, не зважаючи на 30 градусів тепла, наші хлопці показали неабияку витривалість, завзятість та наполегливість.

Гол у другому таймі було забито у чудовому тандемі гравцем під 11 номером Олександром Северином з подачі Ігора Романова.

Не останню роль у моральній підтримці гравців Северинівської команди відіграли незмінні вболівальники – Василь Ступчук, Світлана Ступчук та Юрій Стеценко, а також настанови тренера команди Валерія Свистуна.